W ciągu minionych lat Whirlpool stał się wiodącą firmą w branży sprzętu gospodarstwa domowego w całej Europie. Od pewnego czasu oferta została wzbogacona o urządzenia klimatyzacyjne, które cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników.
Klimatyzatory firmy Whirlpool to urządzenia zaawansowane technologicznie, zapewniające idealny klimat oraz czyste powietrze, a także odpowiednią temperaturę i wilgotność.
Producent sterowników cyfrowych i urządzeń automatyki. P.P.U.H. "GECO" Sp. z o.o. posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści w takich dziedzinach jak: elektronika, elektrotechnika, informatyka, automatyka, inżynieria chłodnicza, inżynieria grzewcza i fizyka.
logo walraven nowe Walraven produkuje system do mocowania instalacji: grzewczych, sanitarnych, wentylacji, tryskaczowych, chłodniczych, elektrycznych oraz wielu innych. Gama produktów obejmuje systemy mocowania rur, systemy szyn montażowych oraz systemy mocowania kabli. Jeden z głównych producentów silników, wentylatorów i systemów regulacji . Produkty wysokiej klasy "made in Künzelsau" cieszą się dużym popytem na całym świecie. Wentylatory osiowe pracujące niezawodnie przez długie lata w skraplaczach i chłodnicach powietrza są znane każdemu, kto działa w branży chłodniczej lub klimatyzacyjnej.

drzwi chłodnicze