Klimatyzator Haier

W naszej firmie zakupią Państwo klimatyzator Haier w korzystnej cenie. Dostępne są u nas modele ścienne, przypodłogowo-podsufitowe, kasetonowe, kanałowe w pełnej palecie mocy i parametrów. Dzięki nowoczesnym technologiom urządzenia HAIER zapewniają niezawodną i bezpieczną pracę, oczyszczają powietrze dzięki filtrom plazmowym, zmniejszając poziom alergenów, bakterii i kurzu. Dzięki technologii DC Inverter klimatyzatory HAIER cechują się zmniejszonym poziomem zużycia energii i wydajniejszą pracą.

Marka HAIER istnieje od 2002 roku i od tego czasu zyskała wielu zadowolonych klientów zwłaszcza w Europie Środkowej i Zachodniej. Dzięki jakości swoich wyborów i konkurencyjnym cenom jest chętnie wybierana do budowy instalacji klimatyzacyjnych, także do zastosowania profesjonalnego. Pełna gama urządzeń o zróżnicowanej mocy pozwala na dopasowanie ich precyzyjnie do potrzeb.

W firmie CHŁODNI mogą zakupić Państwo klimatyzatory z dostawą na terenie Warszawy i okolic. Zachęcamy także do zamówienia u nas niezbędnych akcesoriów, osprzętu i materiałów instalacyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

drzwi chłodnicze