Chemia do dezynfekcji klimatyzacji

Scorpion, Atas

Nazwa Opis
clim

CLIM preparat do czyszczenia klimatyzacji

aerozol 400 ml; do klimatyzacji samochodowej
Universal Cleaner

Universal Cleaner preparat do mycia skraplaczy (5 l)

koncentrat; parowniki 1:8, skraplacze 1:4, filtry powietrza 1:15
Evaporator Cleaner

Evaporator Cleaner preparat do mycia parowników (5 l)

koncentrat; parowniki 1:6

 Condenser Cleaner

Condenser Cleaner preparat do mycia skraplaczy (5 l)

(do jednostek zewnętrznych)

 koncentrat; skraplacze 1:3

 formuła pieniąca

smell

Smell Buster wkładka zapachowa

12 g

 

 

 

 

 

 

Chemia do dezynfekcji klimatyzacji


Regularne czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji ma istotne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Warunki panujące wewnątrz instalacji oraz urządzeń w niej pracujących sprzyjają rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia, a nawet życia człowieka grzybów, bakterii, wirusów, drobnoustrojów. Regularnie stosowana chemia do dezynfekcji klimatyzacji pozwala skutecznie rozwiązać problem, jednocześnie przywracając bezpieczeństwo w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Sprawdzony preparat do czyszczenia klimatyzacji to środek, który obowiązkowo powinien się znaleźć na wyposażeniu serwisanta i instalatora przeprowadzającego przegląd techniczny instalacji. Chemia do dezynfekcji klimatyzacji powinna być również na wyposażeniu służb porządkowych odpowiedzialnych za utrzymanie obiektu – część preparatów została przygotowana w taki sposób, aby ich skuteczne użycie nie wymagało skomplikowanych zabiegów technicznych, czy też demontażu poszczególnych komponentów instalacji.

Preparat do czyszczenia klimatyzacji


Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór środków do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji. W stałym asortymencie posiadamy m.in. preparat do mycia parowników. Dostępna w naszym sklepie jest również chemia do mycia skraplaczy. Oferowana chemia do mycia skraplaczy odznacza się wysoką skutecznością i łatwością aplikacji, dlatego jest chętnie wybierana zarówno przez profesjonalnych instalatorów systemów klimatyzacji, jak i serwisantów. Jednocześnie oferowany preparat do mycia parowników zapewnia doskonały stosunek ceny do jakości.

Klientów poszukujących rozwiązań takich jak preparat do czyszczenia klimatyzacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Dostępna chemia do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzacji to preparaty w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki którym możemy skutecznie podnieść komfort i bezpieczeństwo użytkowania pomieszczeń, zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz przemysłowych.

drzwi chłodnicze