Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Agregaty chłodnicze, sprężarki Embraco, Frascold

 

Agregaty oraz sprężarki to najważniejsze elementy każdego systemu chłodniczego. To od ich prawidłowej pracy zależy wydajność całego systemu. Firma CHŁODNI oferuje Ci możliwość zamówienia najlepszych na rynku urządzeń w tej kategorii – dostosowanych do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży chłodniczej, pozwoliło nam stworzyć obszerny katalog nowoczesnych rozwiązań chłodniczych.

 

W naszym katalogu znajdziesz agregaty skraplające oraz sprężarki najlepszych światowych firm – m.in. sprężarki Embraco, czy też sprężarki Frascold. To nowoczesne, a zarazem niezwykle funkcjonalne urządzenia, dzięki którym instalacja chłodnicza będzie pracować niezawodnie przez długi czas. Jeśli potrzebujesz sprawdzonej i niezawodnej sprężarki bądź agregatu chłodniczego, zadzwoń lub napisz do naszych doradców. Na podstawie przedstawionych przez Ciebie oczekiwań oraz specyfikacji posiadanego systemu, zespół specjalistów zaproponuje pasującą sprężarkę chłodniczą.

 

Nasi pracownicy mają praktyczne doświadczenie w branży, dlatego doskonale rozumieją potrzeby klientów. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować kompleksową pomoc podczas zakupu nowego agregatu do chłodni. W ramach współpracy zapewniamy także:

 

- pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu – nasi doradcy wyjaśnią Ci, czym różnią się między sobą sprężarki Embraco oraz sprężarki Frascold i wskażą tę, która najlepiej pasuje do Twojej instalacji,

- szeroką gamę sprężarek o zróżnicowanej specyfikacji technicznej – są zarówno odpowiedzią na potrzeby niewielkich instalacji, jak i tych na skalę przemysłową,

- sprawną dostawę zamówionego sprzętu – pojawi się u Ciebie w krótkim czasie,

- konkurencyjne warunki cenowe – adekwatne do jakości oferowanego przez nas sprzętu.

 

Agregaty skraplające i chłodnicze

W sprzedaży mamy urządzenia, które wyróżniają się dobrymi parametrami oraz wysoką wydajnością pracy. Oferowane przez nas agregaty chłodnicze są dostępne w różnych wariantach mocy, aby lepiej dopasować je do pozostałego systemu chłodzenia. Znajdą one zastosowanie w przypadku większości instalacji dostępnych na rynku, gwarantując niezawodność działania. Agregaty skraplające z naszej oferty wyróżniają się:

- bezawaryjnością,
- dobrym stosunkiem ceny do jakości,
- niskim zużyciem energii,
- niezawodnością,
- wysoką wytrzymałością na intensywną eksploatację,
- solidnym wykonaniem z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Dostępne u nas agregaty chłodnicze zostały zaprojektowane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wpływa to ich lepsze parametry wydajnościowe i wytrzymałościowe oraz zapewnia bezproblemową obsługę. W sprzedaży mamy sprężarki do chłodni nawet o niestandardowej specyfikacji i budowie. U nas znajdziesz więc najlepsze rozwiązania idealnie dopasowane do konkretnego systemu chłodniczego.

Agregaty skraplające – zdaj się na pomoc ekspertów

Możemy pochwalić się rozbudowanym asortymentem, który spełni oczekiwania każdego klienta. W sprzedaży mamy agregaty chłodnicze do celów komercyjnych, przemysłowych oraz do wykorzystana w warunkach domowych. Zaopatrujemy firmy montażowe i serwisy na terenie całego kraju, oferując sprzedaż internetową produktów. Oprócz tego dostarczamy agregaty chłodnicze w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszej hurtowni.

 

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas sprężarek i agregatów uzyskasz, nawiązując kontakt z naszymi doradcami. Zadzwoń bądź napisz, aby uzyskać szczegóły!Więcej informacji na temat oferowanych przez nas sprężarek i agregatów uzyskasz, nawiązując kontakt z naszymi doradcami. Zadzwoń bądź napisz, aby uzyskać szczegóły!

Wyświetlony 3258 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 lipiec 2021 09:29

Media

Agregaty chłodnicze

Więcej w tej kategorii: « Maneurop

drzwi chłodnicze